Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 21 luty 2020 adminwww

Sukcesy naszych uczniów podczas Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w pływaniu!
W czwartek 20 lutego na pływalni w Myślenicach odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu. Powiat tarnowski reprezentowali tylko uczniowie naszej szkoły Maria Kacer, Emilia Łaśko, Kacper Łaśko. W zawodach udział wzięło 299 chłopców oraz 321 dziewcząt podzielonych na poszczególne kategorie wiekowe oraz konkurencje. Kacper (kl. V) rywalizował ze starszymi pływakami m. in. z klas VI ostatecznie zajmując w konkurencji 50m stylem dowolnym 20 miejsce na 46 osób. Marysia (kl II - rocznikowo I!!!) zajęła w konkurencji 25m stylem dowolnym 8 miejsce na 37. Emilia w rywalizacji z rówieśniczkami zajęła III miejsce w konkurencji 25m stylem motylkowym!!! Warto wspomnieć, iż większość uczestników zawodów wojewódzkich to zawodnicy trenujący na co dzień w małopolskich klubach, również nasi uczniowie to zawodnicy klubu BOSiR Brzesko, których trenerem jest Marcin Kacer.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej zdjęć w galerii - kliknij w zdjęcie powyżej 

Odsłony: 217