ROZPOCZĘCIE FERII ZIMOWYCH W GOJUMP W KRAKOWIE

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 01 luty 2023 adminwww

27 stycznia na niezwykłą lekcję wychowania fizycznego do parku trampolin Gojump wybrali się uczniowie klas 3a oraz klas 4. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. Pobyt w parku trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich w znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii.

Zdjęcia z wyjazdu do zobaczenia w galerii - kliknij tutaj

ZAPROSZENIE NA ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 26 styczeń 2023 adminwww

TEATR TAŃCA

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 26 styczeń 2023 adminwww

20 stycznia uczniowie klas piątych wzięli udział w wycieczce do Kieleckiego Teatru Tańca. Dzieci poprzez obejrzenie spektaklu "Kopciuszek" miały możliwość podniesienia kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki i zachowania w teatrze. Przedstawienie dostarczyło im pięknych przeżyć wewnętrznych. Oprócz doskonałego tańca i gry aktorów uczniowie podziwiali również imponujący wystrój teatru. Wszyscy wrócili do Zgłobic bardzo zadowoleni i chętni na jeszcze więcej takich pozytywnych doznań.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj

ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 09 styczeń 2023 adminwww

4 stycznia 2023 r. naszą szkołę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi „Kraina marzeń”. Przedszkolaki obejrzały Jasełka w wykonaniu uczniów klas trzecich. Inscenizacja bardzo podobała się przyszłym pierwszoklasistom, którzy po przedstawieniu zwiedzili zakamarki naszej szkoły. Szczególnie chcielibyśmy podziękować Pani Annie Niedojadło, która była głównym reżyserem oraz naszym małym aktorom z klas 3.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj

KRÓTKA HISTORIA O BOŻYM NARODZENIU

Kategoria: Aktualności Opublikowano: sobota, 24 grudzień 2022 adminwww

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. W czwartek 22 grudnia magię świąt można było poczuć w naszej szkole za sprawą jasełek przygotowanych przez uczniów klas trzecich. Uczniowie pięknie zaprezentowali swoje talenty aktorskie, wokalne oraz taneczne.

O oprawę muzyczną zadbała Pani Krystyna Tadel wraz z zespołem wokalnym.

Serdeczne dziękujemy Pani Agnieszce Zając oraz Panu Marianowi Molkowi za cudowną dekorację oraz wspólne próby i ogromną pomoc w trakcie przygotowywania jasełek.

Życzymy Wszystkim Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2023.