VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieckiem być..."

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 24 luty 2020 adminwww
                 
Kinga Zaprzałka uczennica klasy 8a otrzymała II nagrodę w kategorii „Nastolatek” w VIII Małopolskim Konkursie Plastycznym „Dzieckiem być...” pt. „Straszny dwór - straszydła i inne dziwadła”. Organizatorem był ZSP w Tarnowie. Uczennice: Duraczyńska Julia, Duraczyńska Emilia 8a, Cholewa Karolina 6a oraz Sus Zuzanna 6b są laureatkami II etapu tego konkursu. To kolejne osiągnięcia plastyczne naszych utalentowanych uczniów zgłobickich. 
 
21 lutego 2020 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu połączonego z wernisażem prac wykonanych na warsztatach przez zakwalifikowanych uczniów II etapu. Nasza szkołę reprezentowało w I etapie 23 uczniów. Na konkurs do organizatora wpłynęło 425 prac ze szkół powiatu tarnowskiego. Temat konkursu był nawiązaniem do ogłoszonego przez Sejm RP 2019 Rokiem Stanisława Moniuszki. 
 
Gratulujemy talentów i rozwijania pasji !
 
Szkolny opiekun konkursów plastycznych: A. Zając
 
Więcej zdjęć do zobaczenia w galerii - kliknij !
Odsłony: 799