KLASYFIKACJA SPORTOWA SZKÓŁ W RAMACH IGRZYSK DZIECI ZA ROK SZKOLNY 2022/2023

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 20 lipiec 2023 adminwww
Wysokie miejsce w klasyfikacji sportowej Szkoła w Zgłobicach w ramach Igrzysk Dzieci w woj. małopolskim za rok szkolny 2022/2023!!!
Jeden z najlepszych wyników, w ramach Igrzysk Dzieci w finałach wojewódzkich woj. małopolskiego uzyskali uczniowie naszej szkoły w mijającym roku szkolnym. Pośród sklasyfikowanych 276 szkół, nasi sportowcy zajęli bardzo wysokie 14 miejsce.
Na ten wynik pracowały niezawodne tenisistki - Oliwia oraz Klaudia Haba ( zwycięstwo drużynowe oraz indywidualnie 3 i 4 miejsce), a także pływaczki - Hanna Lizak, Maria Duc, Aleksandra Sarad, Mariia Turenko, Maria Kacer, Emilia Łaśko (sztafeta 6 miejsce, indywidualnie 3 oraz 4)
 
Odsłony: 187