FESTYN RODZINNY "CO NAM W DUSZY GRA"

Kategoria: Aktualności Opublikowano: wtorek, 11 lipiec 2023 adminwww

 Festyn Rodzinny 

„Co nam w duszy gra”

Zgłobice, dnia 8 lipca 2023 roku

 

W sobotę, 8 lipca 2023 roku w Zgłobicach na boisku LKS rozegrano X Turniej Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych. Po turnieju  odbył się Festyn Rodzinny, w którym udział wzięli Uczniowie naszej szkoły. Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Tarnów, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oraz OSP Zgłobice. 

W koncercie „Co nam w duszy gra” wystąpiły dwie tegoroczne absolwentki: Maja Twarowska i Alicja Musiał. Maja zaśpiewała piosenkę z filmu ABBA „Slipping trought my fingers” oraz „Ale jazz” z repertuaru  Sanah i Vita Bambino. Ala zaprezentowała piosenkę „Brother” z repertuaru zespołu Kodaline oraz piosenkę zespołu LemON „Napraw

Na zakończenie dziewczęta rozegrały „Bitwę taneczną”.

Prezentacje sceniczne cieszyły się dużym aplauzem.

Maja i Ala to młode artystki,  utalentowane muzycznie pod względem wokalnym
i tanecznym. Śpiewają i tańczą od dziecka. Przygodę z tańcem rozpoczęły w 7 roku życia. Obecnie kształcą się w formacjach tanecznych: Maja - AX Dance Academy, Ala – Create Yourself Dance Studio. Od 10-roku życia śpiewają w Szkolnym Zespole Wokalnym, wykonując zarówno partie zespołowe, jak i solowe. Maja obdarzona jest aksamitnym sopranem, zaś Ala – głębokim altem. Życzymy Im sukcesów.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj

Odsłony: 391