„MOJA SZKOŁA ma 50 URODZINY” - akcja plastyczna

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: czwartek, 07 maj 2020 adminwww

„MOJA SZKOŁA ma 50 URODZINY”

Technika: rysunkowa, malarska, lub fotokolaż. Format A4.

Termin:  do 22.05.2020 roku (prześlij zdjęcie pracy na adres mailowy nauczyciela plastyki)

Oczyma swojej wyobraźni „wystrój szkołę” na jej 50 majowe urodziny! Spraw, aby nie była osamotniona kiedy Was teraz przy niej nie ma.

Przedstaw przy pomocy środków plastycznych budynek swojej szkoły. Pewnie teraz za nią tęsknisz, bo nie możesz do niej chodzić w związku z obecną sytuacją izolacji przed koronawirusem. Na kartce A4 ukaż to zapamiętałeś uczęszczając do niej. Wokół budynku można przedstawić malowniczą przyrodę, uczniów wyglądających przez okna, bawiących się czy grających w promieniach słońca albo tęczy na niebie. Najpiękniejsze prace zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły oraz w gazetce związanej z Jubileuszem 50- lecia Szkoły w Zgłobicach.

Cel akcji związany jest z obchodami 50-lecia naszej szkoły. Popularyzacja naszej placówki, stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania własnej twórczości plastycznej oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej.

Odsłony: 1399