Wizyta uczniów z węgierskiej szkoły ze Słowacji z Tornali

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 21 listopad 2019 adminwww

W dniach 14-17.10.2019r. odwiedziło naszą gminę i szkołę 20 uczniów i wraz z nauczycielami z węgierskiej szkoły - mieszkańcy Tornali ze Słowacji. w ramach trzydniowego pobytu goście zwiedzili tarnowską Starówkę oraz miejsca związane z narodem węgierskim: Zamek w Dębnie, Muzeum Przyrodnicze w Ciężkowicach i Dworek Pendereckiego w Kąśnej Dolnej. W naszej szkole wzięli udział w pokazie tańców, a wspólna zabawa dyskotekowa wraz z poczęstunkiem pozwoliła im zaprzyjaźnić się z naszą młodzieżą. Zarówno uczniowie jak  i nauczyciele byli zachwyceni pobytem w naszej gminie, szczególnie podobały im się piękne krajobrazy , bogata przyroda i życzliwi ludzie.

Myślimy, że dzięki  gościnności Gminy Tarnów i naszej szkoły nawiążemy szerszą współpracę
z młodzieżą ze Słowacji.

Aby zobaczyć więcej zdjęć kliknij w zdjęcie powyżej ↑

Odsłony: 223