ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH 2023

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 16 październik 2023 adminwww

13 października uczniowie klas pierwszych przeżyli niezwykłą uroczystość, jaka jest ślubowanie.

Wydarzenie to zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz udowodnili, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. Najważniejszym momentem było złożenie uroczystego ślubowania oraz pasowania na uczniów, którego dokonała Dyrektor Szkoły p. Barbara Międzybrodzka-Parcianko. Wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Zgłobicach.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz słodkie upominki od rodziców. Na zakończenie Dyrektor Szkoły życzyła najmłodszym uczniom samych sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj

Odsłony: 102