WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO #JA I MÓJ PUPIL

Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego

#JA i MÓJ PUPIL

       W dniu 14.12.2020 roku został podsumowany Szkolny Konkurs Fotograficzny #JA i MÓJ PUPIL organizowany przez świetlicę „Słoneczko”. Cieszy nas fakt, że w trudnych czasach pandemii 50 uczniów włączyło się do naszej akcji. 
       Fotografie ze zwierzątkami domowymi naszych uczniów były urzekające. Wyróżniały się różnorodnością ujęć tytułowej tematyki, przedstawieniem niecodziennych ich póz, oraz uchwyceniem momentu przyjaźni, szczęścia między człowiekiem a pupilem.
      Żal było pominąć w ocenie tyle efektownych prezentacji, dlatego jest ich więcej. Jury w składzie A. Zając, B. Międzybrodzka- Parcianko i M. Haba wybrało 28 oryginalnych fotografii, z których wibrują pozytywne emocje z chwilą zamknięcia w kadrze obiektywu. Kryteriami jakimi się kierowano to: wyrazistość – ostrość szczegółów pierwszoplanowych bohaterów, kadr -  ciekawa kompozycja, zbliżenia, kolorystyka, oraz uchwycenie wyrazistego spojrzenia i ciekawej pozy zwierzątka.

Wyróżniające się fotografie konkursowe:

Kl.1a - MINI Sumara V, RITA Gajdosz AiM, MIKA Moskal K, MAJA i LENA Majka K, MIKI Zając I, KROPKA Mrówka I,

Kl.2a - NUSI Riebandt K,

Kl.3a - KULKA Pach A, Krawiec M, 

Kl.3b - FELEK Jaźwiec M, ALWIN Jarosińska L, KOKSIK Kacer M, SZAFIR Wojtasik M,

Kl.4a - ALWIN Imiołek E, Michalik A i O, TULIŚ Zapal M, AGENT Słowik L, 

Kl.4b - ZOE Haba K.4b, BELLA Kras E,

Kl.6a - NUSI Riebant I, LILA Zaranek D,

Kl.6b - PUSIA Barzyk K, Kawalerski M,

Kl.7a - Cholewa K,

Kl.7b - WAFELEK Krupa J.7b, LUCKY Jaźwiec K, SZAFIR Wojtasik J, Gajko K,

Kl.8b - Adamczyk K.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu !!!

Organizator: A. Zając i M. Haba

Zdjęcia wyróżnionych prac do zobaczenia w galerii - kliknij