Ekoprzygoda z Włóczykijem

Ciekawą przygodę z edukacją ekologiczną przeżyli uczniowie klas czwartych i piątej naszej szkoły. W dniach 13 i 15 października udali się oni wraz z opiekunami do Schroniska Dobrych Myśli        w Jamnej. W ramach realizowanego  projektu dzieci uczyły się właściwych postaw ekologicznych, zgłębiały wiedzę o przyrodniczych osobliwościach regionu podziwiając piękne fotografie pana Łukasza Drobot. Zwieńczeniem interesujących  opowieści o przyrodzie było zbudowanie budki lęgowej dla ptaków oraz sadzenie drzewek. Jednej z grup udało się zrealizować zajęcia terenowe. Nie zabrakło też wspólnego biesiadowania w klimatycznym schronisku przy ciepłym posiłku. Chociaż aura nie zawsze dopisywała – nie zabrakło dobrej zabawy i radosnego nastroju.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij