Sukcesy na zawodach powiatowych i wojewódzkich w kolarstwie górskim

W dniu 25.09.2020 odbył się finał powiatowy Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kolarstwie górskim. Na stracie tych zawodów, które odbyły się stokach góry św. Marcina,  stanęło 7 uczniów naszej szkoły. Tradycyjnie rywalizacja była zacięta, a niekiedy o kolejności na mecie decydował prawdziwie sprinterski finisz. Walka była nie tylko o miejsce na podium lecz także o awans do finału wojewódzkiego.
Skład reprezentacji szkoły: Damian Adrian, Damian Daria,  Kasprzyk Jakub, Kozioł Kacper, Lizak Krzysztof, Łaśko Emilia, Łaśko Kacper.

Najlepsze wyniki:
Łaśko Emilia I miejsce
Damian Daria III miejsce
Kasprzyk Jakub IV miejsce

Kilka dni po finale powiatowym odbył się finał wojewódzki  (29.09.2020 r.) w miejscowości Siepraw na stoku narciarskim stacji Siepraw Ski. W tych zawodach naszą szkołę oraz powiat reprezentowali  Emilia Łaśko oraz Jakub Kasprzyk. Nasi uczniowie zajęli odpowiednio 12 oraz 15 miejsce ustępując miejsca tylko trenującym na co dzień tą dyscyplinę w klubach swoim sportowym rywalom.

Wszystkim reprezentantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij