Zaproszenie na jubileusz 50-cio lecia szkoły

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: środa, 26 luty 2020 adminwww

Prośba do nauczycieli - emerytów.

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: sobota, 18 styczeń 2020 adminwww


Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach w maju 2020r. obchodzić będzie jubileusz 50-lecia. Dlatego zwracamy się z prośbą do nauczycieli - emerytów, którzy w latach 1970 – 2019 pracowali w naszej placówce – do podzielenia się wspomnieniami oraz fotografiami (mile widziane zdjęcia klasowe) z czasów
swojej pracy zawodowej.
Na wspomnienia i fotografie czekamy do dnia 31.03.2020r. Fotografie można dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu szkoły, które zostaną zeskanowane i zwrócone lub wysłać skan fotografii.
Adres szkoły:
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach
ul.Zgłobicka 4
33 – 113 Zgłobice
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspomnienia

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: środa, 08 styczeń 2020 adminwww

Zwracamy się z prośbą do absolwentów ( którzy w latach 1970 – 2019 kończyli edukację w naszej szkole) – do podzielenia się wspomnieniami oraz fotografiami ze szkolnych lat. 

Na wspomnienia i fotografie czekamy do dnia 31.03.2020r.

Adres szkoły:

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach

Ul.Zgłobicka 4

33 – 113 Zgłobice

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Absolwencie, gdzie jesteś?

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: środa, 08 styczeń 2020 adminwww

Nasza szkoła 10 maja 2020r. będzie świętować 50 lat, dlatego postanowiliśmy stworzyć mapę świata, na której będziemy zaznaczać miejsca pobytu naszych absolwentów. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w naszym przedsięwzięciu. Wystarczy, że wyślecie Państwo na adres naszej szkoły pocztówkę z pozdrowieniami  bądź życzeniami, a my umieścimy ją na naszej mapie. Będzie nam niezmiernie miło, gdy otrzymamy pozdrowienia od naszych byłych uczniów.

Kartki prosimy nadsyłać do dnia 30.04. 2020r.  

                  na adres:

                                          Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach

                                          ul.Zgłobicka 4

                                         33-113 Zgłobice

                lub adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.