Prośba do nauczycieli - emerytów.

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: sobota, 18 styczeń 2020 adminwww


Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach w maju 2020r. obchodzić będzie jubileusz 50-lecia. Dlatego zwracamy się z prośbą do nauczycieli - emerytów, którzy w latach 1970 – 2019 pracowali w naszej placówce – do podzielenia się wspomnieniami oraz fotografiami (mile widziane zdjęcia klasowe) z czasów
swojej pracy zawodowej.
Na wspomnienia i fotografie czekamy do dnia 31.03.2020r. Fotografie można dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu szkoły, które zostaną zeskanowane i zwrócone lub wysłać skan fotografii.
Adres szkoły:
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach
ul.Zgłobicka 4
33 – 113 Zgłobice
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odsłony: 1705