Absolwencie, gdzie jesteś?

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: środa, 08 styczeń 2020 adminwww

Nasza szkoła 10 maja 2020r. będzie świętować 50 lat, dlatego postanowiliśmy stworzyć mapę świata, na której będziemy zaznaczać miejsca pobytu naszych absolwentów. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w naszym przedsięwzięciu. Wystarczy, że wyślecie Państwo na adres naszej szkoły pocztówkę z pozdrowieniami  bądź życzeniami, a my umieścimy ją na naszej mapie. Będzie nam niezmiernie miło, gdy otrzymamy pozdrowienia od naszych byłych uczniów.

Kartki prosimy nadsyłać do dnia 30.04. 2020r.  

                  na adres:

                                          Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach

                                          ul.Zgłobicka 4

                                         33-113 Zgłobice

                lub adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odsłony: 1748