Wsparcie Pedagoga Szkolnego

Kategoria: Nauczanie zdalne Opublikowano: poniedziałek, 30 marzec 2020 adminwww

Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej na czas pandemii koronawirusa -  wszyscy powinniśmy być wsparciem dla dzieci i młodzieży,dla których obecna sytuacja jest również bardzo trudna i może wyzwalać wiele emocji. Musimy wspierać ich zarówno w przeżywaniu trudnych chwil a także w czasie nauki w domowych warunkach. Ciepłe słowa, cierpliwość, zachęta oraz motywowanie do podejmowania wysiłku są naszym wspólnym celem by móc przetrwać ten trudny czas i z radością wrócić do szkoły. Przetrwajmy ten trudny czas razem.

Jako pedagog szkolny chcę poinformować,że będę służyć pomocą i wsparciem kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba.

Jestem do Państwa dyspozycji – zapraszam do kontaktu przez E-Dziennik

Jednocześnie zachęcam do przeczytania ciekawych artykułów w na stronie szkoły w  zakładce:ZDALNE NAUCZANIE oraz  KADRA -Pedagog

Drodzy Uczniowie!

W tym trudnym dla nas czasie życzę Wam i Waszym Rodzicom dużo zdrowia,siły i cierpliwości .Zachowujcie dobry humor i pozytywne myślenie. Zapewniam o emocjonalnym wsparciu i pomocy.

Z wyrazami szacunku Katarzyna Cygan- Pedagog Szkolny