ODSŁONIĘCIE PAMIĄTKOWEJ TABLICY Z OKAZJI JUBILEUSZU 50 LECIA SZKOŁY

Dnia 07.05.2021r. odbyła się w naszej szkole uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej z okazji minionego w ubiegłym roku  jubileuszu 50-lecia szkoły. Tablica została wykonana i ufundowana przez mieszkańca Zgłobic a zarazem absolwenta szkoły Pana Jana Gajdura, któremu w tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować. Uroczystość poprzedziła audycja z radiowęzła szkolnego skierowana do obecnych nauczycieli, pracowników i  uczniów klas 1-3. Audycję poprowadziła Pani Dyrektor Barbara Międzybrodzka – Parcianko, a o ciekawostkach dotyczących historii szkolnictwa w Zgłobicach opowiedziała nauczycielka Pani Alina Chrzanowska. Ze względu na sytuację epidemiologiczną – uroczystość, na którą czekaliśmy cały rok, miała charakter symboliczny i była uwieńczeniem prac związanych z jubileuszem szkoły. Do tego tematu po powrocie wszystkich uczniów do szkoły, będziemy jeszcze wracać.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij