KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ I NAJPIĘKNIEJSZY STÓŁ WIELKANOCNY

Wiosenne i wielobarwne święta coraz bliżej. Już w najbliższą niedzielę, 28 marca - Niedziela Palmowa, podczas której, zgodnie z tradycją chrześcijańską, święcimy wielkanocne palmy. Tydzień później natomiast najważniejsze święta w Kościele Katolickim – Wielkanoc. Zarówno Niedziela Palmowa jak i święta Wielkiej Nocy to znakomite okazje, by dać upust swojej plastycznej wyobraźni i uruchomić pokłady kreatywności. – Zachowajmy tradycję, mimo tego, że znów będą to inne święta. Niech wielkanocne palmy zdobią nasze wnętrza, a świąteczny stół cieszy oko. Dajmy sobie przyzwolenie na odrobinę radości, mimo trudnego czasu związanego z epidemią, tym bardziej, że do wykonania palm czy dekoracji świątecznych wystarczy to co znajdziemy w ogrodzie, na łące, czy w lesie – mówi inicjator i koordynator przedsięwzięcia, poseł Anna Pieczarka.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Tarnów, bez ograniczeń wiekowych. Ich zadaniem jest własnoręczne wykonanie palmy wielkanocnej lub udekorowanie wielkanocnego stołu i przesłanie zdjęcia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można go także zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku (prosimy o przesłanie jednego zdjęcia i jedno zgłoszenie konkursowe). Jest na to czas do czwartku, 8 kwietnia do północy. Losowanie odbędzie się następnego dnia, 9 kwietnia, o godzinie 17.00 na antenie telewizji tarnowska.tv.

Do wygrania kupony podarunkowe do sklepu sportowego Decathlon – 5 o wartości 100 złotych oraz 3 o wartości 200 złotych ważne przez dwa lata, 5 zestawów sportowych gminy Tarnów (m.in. plecak i torba) oraz 30 zestawów pamiątkowych gadżetów gminy Tarnów.

Co ważne, w imieniu najmłodszych uczestników, zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać wyłącznie ich rodzice lub opiekunowie prawni.

Zatem, do dzieła!