Podsumowanie pracy Samorządu Uczniowskiego w pierwszym półroczu

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 31 styczeń 2021 adminwww

Dnia 01.02.2021 rozpoczynamy nowy semestr roku szkolnego, dlatego przygotowaliśmy podsumowanie, a tym samym zamknięcie wszystkich akcji zorganizowanych przez samorząd w pierwszym półroczu.

  1. Konkurs origami - zostaną przygotowane dyplomy za udział, dla wszystkich uczestników, maksymalnie do drugiego tygodnia lutego, prace zostały zamieszczone na stronie szkoły po zakończeniu konkursu i można znaleźć je pod linkiem: https://szkolazglobice.pl/index.php/galeria/272-origami-prace-uczniow
  2. Konkurs o skokach narciarskich - dla uczestników konkursu zostaną przyznane dodatkowe oceny z aktywności za rozwiązanie QUIZU.

Przygotowaliśmy również dla was ankietę odnośnie pracy samorządu na przyszłe półrocze, prosimy wszystkich uczniów, aby wypełnili ankietę - to pomoże nam usprawnić pracę samorządu oraz organizowanie kolejnych wydarzeń w szkole. Ankietę można znaleźć pod linkiem: https://forms.gle/sA5WNNsANbdVc8P9A

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie w przeprowadzane przez nas akcje i mamy nadzieję, że nowy semestr mimo tych ciężkich czasów pandemii przyniesie nam nowe doświadczenia oraz chęci do pracy. 

 

Odsłony: 412