Akcja "Gwiazdka w Prokocimiu 2020"

Nasza szkoła w grudniu 2020 r. przyłączyła się do akcji "Gwiazdka w Prokocimiu 2020", którą już kolejny rok organizowali absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego w Bochni przy współpracy z Fundacją "Wyspy szczęśliwe', która działa na terenie szpitala w Prokocimiu na oddziałach onkologii i hepatologii.

Organizatorzy Dziękują każdemu darczyńcy z osobna za wspaniałe dary, sprawiły one wiele radości jak i dały wiarę na lepsze jutro. Wasze otwarte serca sprawiły, że każde obdarowane dziecko oprócz prezentów mogło poczuć jak wiele ludzi o nich pamięta co powoduje, jeszcze większy zapał do walki o zdrowie. Cieszy nas to, że Nasi uczniowie oraz Rodzice tak licznie wsparli tą akcję charytatywną. Pragniemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszego przedsięwzięcia serdecznie podziękować. Dyrekcja Szkoły i koordynatorzy

Więcej zdjęć w galerii - kliknij