#Serduszko#Bohaterom#wczasiezarazy

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Pracownicy Szkoły w Zgłobicach !!!

Zapraszam chętnych do włączenia się w wirtualną akcję 

#Serduszko#Bohaterom#wCzasieZarazy

 

Pragniemy posłać swoje podziękowanie i wsparcie wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa, często narażając swoje życie i zdrowie, by nie tylko ratować zakażonych, ale by również nadal możliwe było korzystanie z codziennych usług. 

Tymczasem „zwykli ludzie”, którzy walczą z wirusem, jak mówił o nich papież Franciszek, potrzebują nie tylko maseczek, rękawiczek, przyłbic, respiratorów i innego sprzętu, ale także naszego wsparcia, dostrzeżenia i podziękowania.

Wszyscy, którzy chcieliby w ten sposób podziękować naszym „Bohaterom”, proszę o przesłanie pięknej fotografii, na której będzie umieszczone własnoręcznie wykonane dekoracyjne SERCE z napisem – dziękuje ! Technika i format dowolny. 

Serduszko może być położone na dłoniach, trzymane w ręce np. na ciekawym tle lub przyłożone do zasłoniętej maseczką twarzy autora. Atutem w ujęciu będzie uszyta maseczka. Uwaga! Zdjęcie ma spełniać wymagania RODO, dlatego wymagane jest nie ukazywanie twarzy.

Zdjęcia proszę przesyłać na adres mailowy do nauczyciela plastyki, który stworzy z nich „wirtualna galerię serduszek” na stronę internetową szkoły czy facebooku.