OŚMIU UCZNIÓW ZE ZGŁOBIC OTRZYMAŁO STYPENDIA WÓJTA GMINY TARNÓW

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 30 czerwiec 2024 adminwww

21 czerwca 2024 roku ośmiu uczniów Publicznej Szkoły Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Zgłobicach, zostało nagrodzonych stypendiami Wójta Tarnów podczas Gminnego Zakończenia Roku Szkolnego w Hali Sportowo-Widowiskowej w Koszycach Wielkich. W uroczystości brała udział pani dyrektor Barbara Miedzybrodzka - Parcianko oraz rodzice. Nagrody finansowe otrzymali uczniowie za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Uroczystego wręczenia stypendiów dokonał wójt Grzegorz Kozioł: „Nazywamy Was perełkami gminy Tarnów”

 

Gratulujemy naszym stypendystom 2024r: Chłoń Emilia, Damian Adrian, Haba Klaudia, Haba Oliwia, Kacer Maria, Krakowski Franciszek, Łaśko Emilia, Niedźwiecka Weronika. 

Odsłony: 185