SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANEM MARKIEM MICHALAKIEM AUTOREM KSIĄŻKI: „O TYM, CO W ŻYCIU WAŻNE”

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 19 grudzień 2022 adminwww

W naszej szkole, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, odbyło się 15 grudnia 2022 r. spotkanie z panem Markiem Michalakiem. Autor zachęcał uczestników spotkania do czytania książek, szukania swoich zainteresowań i ciągłym dążeniu do celu. Opowiadał o  swojej pracy nad następną książką. Na spotkaniu autorskim uczestniczyły klasy: 1-8. Uczniowie byli zainteresowani spotkaniem, z uwagą słuchali opowiadania pisarza. Na zakończenie można było kupić książkę, uzyskać dedykację oraz autograf. Jedną z książek wraz z dedykacją otrzymała nasza biblioteka szkolna. Bardzo dziękujemy za cudowne spotkanie z wyjątkowym człowiekiem.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj

Odsłony: 132