WYCIECZKA KLAS 5 DO PASAŻU ODKRYĆ

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 19 grudzień 2022 adminwww

W ramach tzw. Mikołajek uczniowie klas V wraz ze swoimi wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Pasażu Odkryć. Czas spędzony w tym miejscu na pewno dla nikogo nie był stracony. Dzieci były zachwycone i zafascynowane nie tylko tym, co zobaczyły, ale także i tym, co mogły zrobić i czego mogły dotknąć. Poznawali eksponaty związane z powstaniem świata, historię Tarnowa i najwybitniejszych jej naukowców. Mieli okazję zobaczyć Tarnów z lotu ptaka czy pobawić w Dj-a. Nie zabrakło również odrobiny astronomii- podczas interaktywnego seansu w mini-planetarium odwiedziliśmy planety naszego układu słonecznego oraz przyjrzeliśmy się gwiazdozbiorom. Świat jest naprawdę tajemniczy, ale odrobina wiedzy i wyobraźni pozwala go coraz lepiej rozumieć. I temu miało właśnie służyć zwiedzanie ekspozycji. 

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj

Odsłony: 121