MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 09 grudzień 2022 adminwww

Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura zasiała w sercach dzieci niepokój i pytanie: czy uda  się Mikołajowi dotrzeć do naszej szkoły? Jednak brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do nich wraz ze swoim pomocnikiem. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Nie zapomniał również o prezentach . Kiedy dzieci pożegnały Mikołaja na ich twarzach jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....

Do następnego roku święty Mikołaju!!!

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj