NAGRODA - GŁOŚNIK MULTIMEDIALNY W AKCJI „TALENCIAKI”

Kategoria: Aktualności Opublikowano: wtorek, 08 listopad 2022 adminwww

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Talenciaki dla szkół”., której organizatorem jest Lidl.  

Do tej pory w ogromnej mierze dzięki Państwa pomocy , udało nam się uzbierać  950 kuponów, za co serdecznie DZIĘKUJEMY! Chcielibyśmy przypomnieć, że do 13.11.2022 roku Talenciaki będą wydawane w sklepach, a zakończenie możliwości przypisania kuponu kończy się 20.11.2022. Chcielibyśmy jako szkoła z katalogu nagród zamówić uczniom głośnik multimedialny. Jest to sprzęt nagłaśniający , który można wykorzystać podczas zajęć lub imprez okolicznościowych. Główną zaletą głośnika jest łatwość przenoszenia oraz posiadanie mikrofonu. Na pewno byłaby to świetna nagroda dla dzieci np. do wykorzystania w akcji „Przerwa z muzyką”, imprez andrzejkowych i karnawałowych, apeli. Dlatego ośmielamy się prosić , aby Państwo nie zwlekali z możliwością skanowania kodów z Talenciaków samodzielnie w domu lub przyniesienia ich do szkoły. Brakuje nam 150 Talenciaków a czasu zostało niewiele

Liczymy na Państwa , razem damy radę ☺

Odsłony: 623