WYCIECZKA KLASY 3A I 2B DO "PASAŻU ODKRYĆ"

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 07 listopad 2022 adminwww

3 listopada uczniowie z kl. 3a i 2b wraz z opiekunami udali się do Centrum Nauki i Techniki w Tarnowie. Celem wycieczki było zwiedzenie interaktywnej wystawy oraz seans w Planetarium.

Nasi "mali odkrywcy" mogli przekonać się, że "to, co wiemy o Wszechświecie, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean." Przewodnik pokazał i wyjaśnił uczniom tajniki astronomii, badania i odkrycia słynnych Polaków wywodzących się z Tarnowa: Michała Hellera, Jana Szczepanika czy Karola Olszewskiego oraz zachęcił do odkrywania w sobie pasji do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich horyzontów. Wizyta w Pasażu Odkryć to również lekcja patriotyzmu, szacunku dla historii, teraźniejszości i przyszłości naszej "małej Ojczyzny".

Więcej zdjęć w galerii - kliknij tutaj

Odsłony: 65