AKCJA WOLONTARIATU - PODRĘCZNIKI ZA GROSIKI

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 26 październik 2022 adminwww

Co należy zrobić?

Wystarczy, że każda klasa ufunduje jeden podręcznik, otwierając szansę na korzystanie z niego jednemu uczniowi w Afryce! Średni koszt zakupu jednego podręcznika wynosi 25 zł.

Dla 10 szkół, którym uda się sfinansować najwięcej podręczników w terminie do 31 maja 2023 r. (ze średnią powyżej 3 podręczniki na klasę w przeliczeniu na liczbę oddziałów) fundacja odwdzięczy się pamiątkową fotografią (format A3 na fotopiance) z logotypem wyróżnionej szkoły na tle jednej ze szkół Dzieci Afryki z obdarowanymi uczniami. Szkoła, która zwycięży w rankingu znajdzie się na trasie występów* dziecięcego zespołu tańca afrykańskiego z Ghany w czerwcu 2023 roku. Pozostałe szkoły z pierwszej 10 rankingu będą mogły wnioskować o zaproszenie grupy, a przyjęcie zaproszenia będzie zależało od lokalizacji szkoły.