„MOJA SZKOŁA ma 50 URODZINY” - akcja plastyczna

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: czwartek, 07 maj 2020 adminwww

„MOJA SZKOŁA ma 50 URODZINY”

Technika: rysunkowa, malarska, lub fotokolaż. Format A4.

Termin:  do 22.05.2020 roku (prześlij zdjęcie pracy na adres mailowy nauczyciela plastyki)

Oczyma swojej wyobraźni „wystrój szkołę” na jej 50 majowe urodziny! Spraw, aby nie była osamotniona kiedy Was teraz przy niej nie ma.

Przedstaw przy pomocy środków plastycznych budynek swojej szkoły. Pewnie teraz za nią tęsknisz, bo nie możesz do niej chodzić w związku z obecną sytuacją izolacji przed koronawirusem. Na kartce A4 ukaż to zapamiętałeś uczęszczając do niej. Wokół budynku można przedstawić malowniczą przyrodę, uczniów wyglądających przez okna, bawiących się czy grających w promieniach słońca albo tęczy na niebie. Najpiękniejsze prace zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły oraz w gazetce związanej z Jubileuszem 50- lecia Szkoły w Zgłobicach.

Cel akcji związany jest z obchodami 50-lecia naszej szkoły. Popularyzacja naszej placówki, stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania własnej twórczości plastycznej oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej.

Konkurs 50 lat - ogłoszenie

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: poniedziałek, 30 marzec 2020 adminwww

SZKOLNE KONKURSY PLASTYCZNE

z okazji    50lecia    szkoły

 

 

"50-TKA DLA SZKOŁY W ZGŁOBICACH"

Oryginalna przypinka lub nakrycie głowy

- Forma przestrzenna.

- Technika dowolna.

- W projekcie ma być umieszczona cyfra 50,

- Termin składania prac: 10 maja 2020 r.

- Praca wykonana przez uczniów i ich rodziców, absolwentów szkoły.

- Każda praca konkursowa powinna posiadać na odwrocie metryczkę z imieniem i nazwiskiem autora, klasa.

 

„Moja Szkoła u Baczyńskiego”       

"Fantazyjna cyfra 50"

- Format A3 lub A4.

- Technika dowolna.

- Praca wykonana samodzielnie przez uczniów.

- Termin składania prac: 10 maja 2020 r.

 

  1. Prace konkursowe oceniane będą z zastosowaniem następujących kryteriów:

- zgodność pracy z tematem konkursu,

- dobór materiałów,

- walory artystyczne, m.in. oryginalność dzieła, kompozycja, kolorystyka, technika, estetyka i staranność wykonania.

  1. Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę konkursową wykonaną własnoręcznie.
  2. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom nastąpi na uroczystości jubileuszowej.
  • UWAGA ! Prace pokonkursowe należy odebrać w dniach od 13 do 29 maja 2020 r. Po tym terminie prace przechodzą na własność szkoły.

Szkolny organizator konkursu: Agnieszka Zając

 

Prośba do nauczycieli - emerytów.

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: sobota, 18 styczeń 2020 adminwww


Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach w maju 2020r. obchodzić będzie jubileusz 50-lecia. Dlatego zwracamy się z prośbą do nauczycieli - emerytów, którzy w latach 1970 – 2019 pracowali w naszej placówce – do podzielenia się wspomnieniami oraz fotografiami (mile widziane zdjęcia klasowe) z czasów
swojej pracy zawodowej.
Na wspomnienia i fotografie czekamy do dnia 31.03.2020r. Fotografie można dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu szkoły, które zostaną zeskanowane i zwrócone lub wysłać skan fotografii.
Adres szkoły:
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach
ul.Zgłobicka 4
33 – 113 Zgłobice
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproszenie na jubileusz 50-cio lecia szkoły

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: środa, 26 luty 2020 adminwww

Absolwencie, gdzie jesteś?

Kategoria: 50latszkoly Opublikowano: środa, 08 styczeń 2020 adminwww

Nasza szkoła 10 maja 2020r. będzie świętować 50 lat, dlatego postanowiliśmy stworzyć mapę świata, na której będziemy zaznaczać miejsca pobytu naszych absolwentów. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w naszym przedsięwzięciu. Wystarczy, że wyślecie Państwo na adres naszej szkoły pocztówkę z pozdrowieniami  bądź życzeniami, a my umieścimy ją na naszej mapie. Będzie nam niezmiernie miło, gdy otrzymamy pozdrowienia od naszych byłych uczniów.

Kartki prosimy nadsyłać do dnia 30.04. 2020r.  

                  na adres:

                                          Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach

                                          ul.Zgłobicka 4

                                         33-113 Zgłobice

                lub adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej artykułów…