WYCIECZKA DO KRAKOWA - POZNAJ POLSKĘ

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 15 grudzień 2021 adminwww

3 grudnia uczniowie dwóch klas ósmych wzięli udział w wycieczce do Krakowa zorganizowanej w ramach projektu MEN Poznaj Polskę. Ósmoklasiści podczas wycieczki mieli możliwość poszerzać swoją wiedzę w zakresie kultury i dziedzictwa narodowego oraz największych osiągnięć polskiej nauki. Zwiedzenie Rydlówki w Krakowie pogłębiło wiedzę uczniów na temat młodopolskiej sztuki, malarstwa, literatury, dramatu i teatru. Wizyta w Muzeum Lotnictwa Polskiego pozwoliła zapoznać się młodzieży z historią rozwoju lotnictwa. Jeszcze jednym aspektem wyjazdu była dobra zabawa i integracja uczniów w trakcie podróży oraz podczas pysznego drugiego śniadania w restauracji McDonald's. Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele: p. Edyta Dziedzic - Florek, p. Małgorzata Śliwa, p. Magdalena Barwacz - Smoła, p. Jadwiga Nowak

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Odsłony: 190