Akcja Znicz 2021

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 03 listopad 2021 adminwww

Z okazji święta zmarłych Rada Wolontariatu „Pomocna dłoń” zorganizowała Akcję Znicz 2021. Polegała ona na zbiórce zniczy oraz przygotowaniu wiązanek świątecznych. Wolontariusze wraz z opiekunami w dniu 02.11.2021 roku udali się do  pobliskiej Buczyny i złożyli wiązanki oraz zapalili znicze. Był to dzień pełen zadumy a także lekcja pamięci i patriotyzmu. Dziękujemy naszym wolontariuszom, że kolejny już rok można liczyć na ich pomoc i zaangażowanie.

W ramach działań wolontariuszy wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Pamięta” . Celem tej inicjatywy jest zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia.

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Odsłony: 92