WARSZTATY KULINARNE

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 22 wrzesień 2021 adminwww

W czasie deszczu dzieci się NIE nudzą 😊

 Warsztaty kulinarne.

Choć za oknem deszcz i chmury poza narzekaniem na pogodę niewiele możemy zrobić. Klasy drugie postanowiły się dobrze bawić i tak też zrobiły. Bo przecież w czasie deszczu dzieci nie muszą się nudzić. Warsztaty kulinarne okazały się świetną alternatywą na pochmurne dni. Restauracja PIETRO PARTY  w Czarnej to miejsce, gdzie oprócz wyśmienitej pizzy  można ciekawie i aktywnie spędzić czas. Uczniowie klas drugich wzięli udział w zabawach integracyjnych, konkursach z nagrodami, warsztatach kulinarnych( uczyli się samodzielnie przygotować ciasto i fachowo je podrzucać), mieli okazje odbyć krótką przejażdżkę limuzyną i na koniec w kroplach deszczu nakarmić milusińskich: kucyka Jaśka, alpakę i króliki. Jedyne czego nie mogliśmy wykorzystać to piękny plac zabaw 😊, ale już wiem, że tam jeszcze wrócimy.

Warsztaty kulinarne zakończyły się degustacją zrobionej przez siebie pizzy. 

Smakowała WYŚMIENICIE !!!

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Odsłony: 50