ODKRYWAMY TAJEMNICE MAŁOPOLSKI

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 23 czerwiec 2021 adminwww

14 czerwca klasy czwarte odwiedziły najmniejszy w Polsce ( co nie znaczy, że nudny) OJCOWSKI PARK NARODOWY. Jakie atrakcje skrywa Ojców?

Uczniowie zwiedzali Muzeum Przyrodnicze, następnie udali się na pieszą wędrówkę wzdłuż Doliny Sąspówki, przechodzili przez Bramę Krakowską

 ( jeszcze się całkowicie nie domknęła), podziwiali "fotogeniczne" skały: "Rękawice", "Igłę Deotymy". Byli przy Źródełku Miłości i w wielu innych atrakcyjnych punktach OPN (widzieli kościół na wodzie, Młyn Boronia, Maczugę Herkulesa, Zamek w Pieskowej Skale). A na koniec wycieczki opuścili teren Ojcowskiego Parku udając się do Doliny Wierzchowskiej i znajdującej się tam najdłuższej w Polsce Jaskini Wierzchowskiej. Jeśli nie byliście jeszcze w OPN musicie go odwiedzić... polecają uczniowie klas 4a i 4b wraz z wychowawcami

Więcej zdjęć w galerii - kliknij

Odsłony: 73