Występ klasy 2A na Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 01 grudzień 2019 adminwww

Zabawa Andrzejkowa klas 1-3

Kategoria: Aktualności Opublikowano: sobota, 30 listopad 2019 adminwww

Fotorelacja z wydarzenia do zobaczenia tutaj → kliknij

Zajęcia na ścianie wspinaczkowej KS Sportiva

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 24 listopad 2019 adminwww

21 listopada uczniowie naszej szkoły wzieli udział w bezpłatnych zajęciach sportowych, zorganizowanych przez KS Sportiva Tarnów w ramach programu „W górę - popularyzacja wspinaczki sportowej wśród dzieci i młodzieży” dofinansowywanego przez Ministerstwo Sportu i Turystki. Dziękujemy serdecznie Panu Arkadiuszowi Kamińskiemu za wprowadzenie młodzieży w tajniki wspinaczki i przeprowadzenie treningu, a przy okazji za świetną zabawę.

Kliknij w zdjęcie powyżej aby przejść do galerii ↑

Festiwal Pieśni Patriotycznej 2019

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 28 listopad 2019 adminwww

Więcej zdjęć do zobaczenia w galerii - kliknij na zdjęcia powyżej ↑

Wizyta uczniów z węgierskiej szkoły ze Słowacji z Tornali

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 21 listopad 2019 adminwww

W dniach 14-17.10.2019r. odwiedziło naszą gminę i szkołę 20 uczniów i wraz z nauczycielami z węgierskiej szkoły - mieszkańcy Tornali ze Słowacji. w ramach trzydniowego pobytu goście zwiedzili tarnowską Starówkę oraz miejsca związane z narodem węgierskim: Zamek w Dębnie, Muzeum Przyrodnicze w Ciężkowicach i Dworek Pendereckiego w Kąśnej Dolnej. W naszej szkole wzięli udział w pokazie tańców, a wspólna zabawa dyskotekowa wraz z poczęstunkiem pozwoliła im zaprzyjaźnić się z naszą młodzieżą. Zarówno uczniowie jak  i nauczyciele byli zachwyceni pobytem w naszej gminie, szczególnie podobały im się piękne krajobrazy , bogata przyroda i życzliwi ludzie.

Myślimy, że dzięki  gościnności Gminy Tarnów i naszej szkoły nawiążemy szerszą współpracę
z młodzieżą ze Słowacji.

Aby zobaczyć więcej zdjęć kliknij w zdjęcie powyżej ↑